طراحی نمای مدرن

در طراحی نمای این پروژه ی تجاری استفاده از المان شیشه و فلز در اولویت کانسپت اولیه ی طراحی معرفی شده است. این طراحی نمای مدرن همچون نمونه ای است که به عنوان کلاس درس میتوان آن را مورد بررسی قرار داد. این طراحی منحصر به فرد تمام خصوصیات یک اثر هنری را دارد. یک اثر هنری پست مدرن. با ویژگی هایی که  فقط مخصوص همین ساختمان است. طراحی منحصر به فردی که از ذهنیت ناب طراح برخواسته است. در بررسی این اثر معماری و هنری و شاهکار طراحی به ویژگی های خاص و منحصر به فر این اثر خواهیم پرداخت.

  خصوصیات یک طراحی نمای مدرن و موفق:

همان طور که در تصاویر مشخص میباشد نما دارای عقب نشینی در قسمت بالکن ها بطور یکپارچه میباشد.و این امر باعث ایجاد حرکت مواج صفحه های یو شکل روی نما شده است.

طراحی نمای مدرن

با توجه به اینکه نما دارای سه بر اصلی میباشد و موقعیت مکانی آن در مرکزیت واقع شده است.تکرار صفحات در دورتادور نما از نقاط عطف طراحی در این پروژه میباشد.

استفاده از دو متریال عمده ی شیشه و فلز و ترکیب هنرمندانه ی آن موجب شده است که این طراحی نمای مدرن جزو نماهای مدرن طبقه بندی شود.

IMG-7216

ترکیب خطوط منحنی و شکسته و استفاده از جان پناه های یکدست شیشه از دیگر نکات قابل توجه در طراحی میباشد.

یکی از موارد مهم و کلیدی در طراحی نمای مدرن یک مجتمع طراحی سردر ورودی میباشد.نقش مهم و اساسی در معرفی یک بنا و هویت بخشیدن به آن از طریق تعریف ورودی صحیح و اصولی میباشد.زیرا در وحله ی اول ورود به یک بنای معماری المانی مورد توجه قرار میگیرد که ارتفاع آن ارتفاعی مطابق با ارتفاع قد استاندارد انسان داشته باشد.به همین دلیل هویت بخشیدن به ورودی و تعریف درست ورودی چه از نظر زیبایی و چه از نظر کاربردی امری مهم میباشد.

طراحی نمای مدرن

مقالات

"اصول_ طراحی_ نمای_ کلاسیک"اجرااجرای دکوراسیون داخلیاصول طراحیانواع _معماریبازسازیبهترین_ دکوراسیون_ منزلتعریف _معماریچند _نمونه _دکوراسیون_ داخلی_ منزلدرآمد_ طراحی _داخلیدسته بندی نشدهدکوردکور _چوبیدکور_ تلویزیوندکور_ دیواریدکوراسیوندکوراسیون _آشپزخانهدکوراسیون داخلیدکوراسیون و چیدماندکوراسیون_ خانهدکوراسیون_ داخلیدکوراسیون_ داخلی _آشپزخانهدکوراسیون_ داخلی _منزلدکوراسیون_ داخلی_ پذیراییدکوراسیون_ داخلی_ منزلدکوراسیون_ داخلی_ منزل _کوچکدکوراسیون_ داخلی_ منزل _مدرندکوراسیون_ منزل _برترینهادکوراسیون_ منزل_ کوچکدکوراسیون_داخلی _منزل_ ایرانیزیباتری_دکوراسیون_ داخلی_ منزلزیباترین_ دکوراسیون _داخلی _منزلساخت و سازساختمانساختمان_سازیسایت _معماریشرکت _طراحی_ داخلیشروع _کار _طراحی _داخلیطراحی _داخلی _ساختمان _مسکونی -ایرانیطراحی _داخلی _منزل _ایرانیطراحی _داخلی_ رشتهطراحی _داخلی_ ساختمانطراحی _داخلی_ منزلطراحی _داخلی_ منزل _با _کاغذ _دیواریطراحی _داخلی_ منزل _کوچکطراحی _نما_ مدرن _ویلاطراحی نماطراحی_ داخلیطراحی_ داخلی _اداریطراحی_ داخلی _ساختمان_ مدرنطراحی_ داخلی _مدرنطراحی_ نمای _مدرن_ ساختمان_ مسکونیطراحی_ نمای_ ساختمان_ مدرنطراحی_ نمای_ کلاسیکطرحکابینت کابینت آشپزخانهلاکچریمعماریمعماری _ساختمانمعماری_داخلیمهندسی _معمارینمانمای _مدرن_ ویلانمای مدرننمای موفقنمای_ ساختمان_ های _مدرننمای_ مدرن_ آپارتمانوسایل_ دکور

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *