طراحی و اجرا معماری داخلی خانه

بازسازی یا دکوراسیون داخلی خانه ی خود را چگونه آغاز کنیم؟ هلگر چه کمکی به ما می کند؟

یک منزل یا ویلا دارید نیاز به بازسازی مجدد کوچک یا بزرگ دارید؟ تغییر دکوراسیون و چیدمان کوچک و بزرگ متناسب با بودجه؟ یک منزل خریدید می خواهید آن را مجدد طراحی و دکوراسیون انجام دهید؟ مالک هستید می خواهید منزل خود را بازسازی و اجاره دهید؟ منزل شما نیاز به مشاوره جهت خرید وسایل دارد؟ منزل شما نیاز به بازسازی جزئی دارد؟ مثلا پارکت؟ یا کابینت ؟ طراحی و اجرای معماری داخلی منزل دارید؟ و ….

خدمات صفر تا صد طراحی تا اجرا

همچنین اگر خودتان مایل به اجرا هستید ما می توانید به شما مشاوره و در زمینه طراحی و اجرا معماری داخلی خانه کمک کنیم.

تمامی این کار ها و هر موارد دیگر مربوط به معماری و دکوراسیون داخلی را ما از صفر تا صد یعنی از طراحی تا پیاده سازی ، اجرا و چیدمان نهایی همراه با عکاسی از پروژه شما را انجام می دهیم.

در این بین ما به شما انواع مشاوره در خصوص  طراحی و اجرا معماری داخلی خانه و خرید و تجهیز و دکوراسیون را کاملا مطابق با بودجه شما ارائه می دهیم، در واقع بهترین انتخاب ها با بودجه ی شما.

طراحی و اجرا معماری داخلی خانه طبق سلیقه شما

همچنین ما انواع سبک نظیر سبک های کلاسیک ، سبک نو کلاسیک ، مدرن ، فوق مدرن ، مینیمالیست ، سنتی و معماری معاصر را بنا بر درخواست شما انجام می دهیم در واقع تیم هلگر با تناسب درخواست های شما معماری داخلی و دکوراسیون شما را به حرفه ای ترین روش ممکن طراحی می کند و اگر به ما اعتماد کامل داشته باشید ما متناسب با فضا و روحیات شما پیشنهاد های ویژه ای به شما ارائه می دهیم.

مجموعه ای از تیم های تخصصی ما شامل تیم های ذیل با شما هماهنگ هستند:

ما با بهترین قیمت متناسب با هر نوع بودجه شما ، سریع ترین زمان ممکن پروژه شما را آغاز می کنیم، نگران نباشید پیش از هر اجرایی ما طرح ها را به صورت سه بعدی به شما نشان می دهیم و مطابق با نظر شما و پیشنهاد های تخصصی ما پروژه اجرا می شود.

تیم های تخصصی طراحی شامل مدل سازی ، سه بعدی سازی ( 3D max)

تیم های تخصصی تخریب و زیر سازی شامل اصلاح موارد تخریبی ، کف سازی ، دیوار سازی و..، سیمان کاری – گچ کاری – چوبکاری- آهنگری- شیشه بری ، چهارچوب سازی ، لوله کشی  بیرون و درون کار ، تاسیسات گرمایش سرمایش تهویه تصفیه  ، برقکاری ، سیم کشی ، داکت کشی و مسیر سازی ، شبکه با سیم و بی سیم ، هوشمند سازی زیر ساخت ، mdf hdf ام دی اف و سی ان سی

طراحی و اجرا معماری داخلی خانهتیم های تخصصی اجرا

شامل تیم های نقاشی ، کاغذ دیواری ، کف سرامیک – سنگ – کفپوش – پارکت – لمینت – اپوکسی – ترمو وود- کاشی ، گچ بری ، کابینت ساز ، نجاری ،شیشه کاری ، چوب کاری ، درب سازی ، کمد سازی ، سنگ کاری ، رنگ آمیزی صنعتی ، یراق آلات ، درب و پنجره عادی یو پی وی سی UPVC ، هوشمند سازی شامل کنترل تردد و بازشوندگی درب ها – کنترل وسایل برقی چراغ ها تنظیم هوشمند دما و تصفیه هوا  – دوربین کنترل کودک و گرمایش ، چراغ های هوشمند ، کنترل میزان سلامت گل ها،  گلکاری و فضای سبز ، دوش و حمام ، سرویس ایرانی و فرنگی ، کابینت ، درب ها و اتاق های مخفی ، تخت و مبل سازی ، تابلو و نقاشی دیوار ، چاپ تابلو رو بوم ، نور پردازی و جا نمایی روشنایی عادی و مخفی و هوشمند، کتابخانه مخفی، شومینه

تیم تخصصی مشاوره و چیدمان منزل ،

تهیه وسایل عادی و برقی ، تهیه وسایل دکوراتیو ، سفارش گذاری شیر الات ، گاز ، مایکروفر، سینک گاز و فر و وسایل تو کار ، سفارش گذاری مبلمان ،سفارش گذاری سرویس های آشپزخانه ، سفارش گذاری سرویس های خواب ، سفارش گذاری لوستر ها و چراغ های دیواری ، سفارش گذاری فرش ، موکت ، گبه ، گلیم ، سفارش گذاری درب های ضد سرقت و درب های چوبی و اچ دی اف ، ام دی اف

تیم های اجرایی معماری هلگر

ابتدا با ما تماس بگیرید ما در مرحله اول به شما یک مشاوره رایگان می دهیم، پس از مشاوره و دریافت درخواست های شما و “بازدید” ما یک برآورد قیمت بخصوص با بودجه شما انجام می دهیم و برای شما ارسال می کنیم.

پس از تائید ما طراحی و سه بعدی سازی را آغاز می کنیم و با تائید شما مرحله اجرا را آغاز می کنیم.

ما هزینه پروژه را گام به گام از شما دریافت می کنیم و بخشی از آن را پایان کار دریافت می کنیم.

پروژه شما را متناسب با زمانبدی شما و البته بررسی های فنی ما به شما ارائه می دهیم.

اگر فقط مشاوره و طراحی داشته باشید به شما کمک می کنیم تا آن را پیاده سازی کنید و یا اگر نیاز به مشاوره و حضور برای خرید اقلام منزل داریم معماران ما به شما در این خصوص کمک می کنند.

برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.

بی درنگ آغاز کنید ما در کنار شما هستیم