بازسازی یا دکوراسیون داخلی خانه ی خود را چگونه آغاز کنیم؟ هلگر چه کمکی به ما می کند؟

یک منزل یا ویلا دارید نیاز به بازسازی مجدد کوچک یا بزرگ دارید؟ تغییر دکوراسیون و چیدمان کوچک و بزرگ متناسب با بودجه؟ یک منزل خریدید می خواهید آن را مجدد طراحی و دکوراسیون انجام دهید؟ مالک هستید می خواهید منزل خود را بازسازی و اجاره دهید؟ منزل شما نیاز به مشاوره جهت خرید وسایل دارد؟ منزل شما نیاز به بازسازی جزئی دارد؟ مثلا پارکت؟ یا کابینت ؟ طراحی و اجرای معماری داخلی منزل دارید؟ و ….

خدمات صفر تا صد طراحی تا اجرا

همچنین اگر خودتان مایل به اجرا هستید ما می توانید به شما مشاوره و در زمینه طراحی و اجرا معماری داخلی خانه کمک کنیم.

تمامی این کار ها و هر موارد دیگر مربوط به معماری و دکوراسیون داخلی را ما از صفر تا صد یعنی از طراحی تا پیاده سازی ، اجرا و چیدمان نهایی همراه با عکاسی از پروژه شما را انجام می دهیم.

در این بین ما به شما انواع مشاوره در خصوص  طراحی و اجرا معماری داخلی خانه و خرید و تجهیز و دکوراسیون را کاملا مطابق با بودجه شما ارائه می دهیم، در واقع بهترین انتخاب ها با بودجه ی شما.

طراحی و اجرا معماری داخلی خانه طبق سلیقه شما

همچنین ما انواع سبک نظیر سبک های کلاسیک ، سبک نو کلاسیک ، مدرن ، فوق مدرن ، مینیمالیست ، سنتی و معماری معاصر را بنا بر درخواست شما انجام می دهیم در واقع تیم هلگر با تناسب درخواست های شما معماری داخلی و دکوراسیون شما را به حرفه ای ترین روش ممکن طراحی می کند و اگر به ما اعتماد کامل داشته باشید ما متناسب با فضا و روحیات شما پیشنهاد های ویژه ای به شما ارائه می دهیم.

مجموعه ای از تیم های تخصصی ما شامل تیم های ذیل با شما هماهنگ هستند:

ما با بهترین قیمت متناسب با هر نوع بودجه شما ، سریع ترین زمان ممکن پروژه شما را آغاز می کنیم، نگران نباشید پیش از هر اجرایی ما طرح ها را به صورت سه بعدی به شما نشان می دهیم و مطابق با نظر شما و پیشنهاد های تخصصی ما پروژه اجرا می شود.

تیم های تخصصی طراحی شامل مدل سازی ، سه بعدی سازی ( 3D max)

تیم های تخصصی تخریب و زیر سازی شامل اصلاح موارد تخریبی ، کف سازی ، دیوار سازی و..، سیمان کاری – گچ کاری – چوبکاری- آهنگری- شیشه بری ، چهارچوب سازی ، لوله کشی  بیرون و درون کار ، تاسیسات گرمایش سرمایش تهویه تصفیه  ، برقکاری ، سیم کشی ، داکت کشی و مسیر سازی ، شبکه با سیم و بی سیم ، هوشمند سازی زیر ساخت ، mdf hdf ام دی اف و سی ان سی

طراحی و اجرا معماری داخلی خانهتیم های تخصصی اجرا

شامل تیم های نقاشی ، کاغذ دیواری ، کف سرامیک – سنگ – کفپوش – پارکت – لمینت – اپوکسی – ترمو وود- کاشی ، گچ بری ، کابینت ساز ، نجاری ،شیشه کاری ، چوب کاری ، درب سازی ، کمد سازی ، سنگ کاری ، رنگ آمیزی صنعتی ، یراق آلات ، درب و پنجره عادی یو پی وی سی UPVC ، هوشمند سازی شامل کنترل تردد و بازشوندگی درب ها – کنترل وسایل برقی چراغ ها تنظیم هوشمند دما و تصفیه هوا  – دوربین کنترل کودک و گرمایش ، چراغ های هوشمند ، کنترل میزان سلامت گل ها،  گلکاری و فضای سبز ، دوش و حمام ، سرویس ایرانی و فرنگی ، کابینت ، درب ها و اتاق های مخفی ، تخت و مبل سازی ، تابلو و نقاشی دیوار ، چاپ تابلو رو بوم ، نور پردازی و جا نمایی روشنایی عادی و مخفی و هوشمند، کتابخانه مخفی، شومینه

تیم تخصصی مشاوره و چیدمان منزل ،

تهیه وسایل عادی و برقی ، تهیه وسایل دکوراتیو ، سفارش گذاری شیر الات ، گاز ، مایکروفر، سینک گاز و فر و وسایل تو کار ، سفارش گذاری مبلمان ،سفارش گذاری سرویس های آشپزخانه ، سفارش گذاری سرویس های خواب ، سفارش گذاری لوستر ها و چراغ های دیواری ، سفارش گذاری فرش ، موکت ، گبه ، گلیم ، سفارش گذاری درب های ضد سرقت و درب های چوبی و اچ دی اف ، ام دی اف ابتدا با ما تماس بگیرید ما در مرحله اول به شما یک مشاوره رایگان می دهیم، پس از مشاوره و دریافت درخواست های شما و “بازدید” ما یک برآورد قیمت بخصوص با بودجه شما انجام می دهیم و برای شما ارسال می کنیم.

پس از تائید ما طراحی و سه بعدی سازی را آغاز می کنیم و با تائید شما مرحله اجرا را آغاز می کنیم.

ما هزینه پروژه را گام به گام از شما دریافت می کنیم و بخشی از آن را پایان کار دریافت می کنیم.

پروژه شما را متناسب با زمانبدی شما و البته بررسی های فنی ما به شما ارائه می دهیم.

اگر فقط مشاوره و طراحی داشته باشید به شما کمک می کنیم تا آن را پیاده سازی کنید و یا اگر نیاز به مشاوره و حضور برای خرید اقلام منزل داریم معماران ما به شما در این خصوص کمک می کنند.

برای تماس با ما اینجا کلیک کنید.