کابینت-مدرن

کابینت در دکوراسیون داخلی:کابینت‌ها نقش زیادی در زیبایی و کارایی محیط آشپزخانه دارند. در واقع مانند قلب آشپزخانه هستند و در جنس‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارند. امروزه طرح های بسیار جدیدی با روکش ها و طرح های مختلف چوب, سنگ, رنگی به وجود امده است. انواع کابینت مدرن شامل کابینت‌های گلاس، کابینت‌های فوق برجسته، کابینت‌های ملامینه و کابینت مدرن دو رنگ می‌باشد.

برای انتخاب نوع کابینت و طرح آن حتماً باید به متراژ محیط موردنظر توجه کرد. در ادامه به بررسی استفاده از جدیدترین کابینت‌ها در فضاهای مختلف خواهیم پرداخت.

موارد استفاده از جدیدترین کابینت‌ها:

کابینت در دکوراسیون داخلی: استفاده از کابینت‌های مدرن در طراحی آشپزخانه بسیار رایج است. این کابینت‌ها بازتاب سادگی در طراحی هستند و وجود خلاقیت در آن بسیار مهم است.  در این نوع دکوراسیون زیبایی و سادگی و بازتاب نور اهمیت ویژه دارد و هارمونی بین کابینت‌ها و وسایل آشپزخانه دیده می‌شود.

استفاده از این نوع کابینت‌ها به دلایل محتلف زیبایی و سادگی و سهولت در نصب و اجرا امروزه بسیار رواج دارد.

افراد بسیاری نیاز به عینک دارند و به هنگام ورود به مغازه ترجیح می‌دهند به راحتی به انواع طرح و شکل‌های مختلف دسترسی داشته باشند. به علاوه عده‌ای نیز نیاز به عینک ندارند اما به عنوان نوعی اکسسوری از آن استفاده می‌کنند. بنابراین طرح ویترین در این فضا از اهمیت بسیاری برخوردار است و یکی از عوامل جذب مشتری محسوب می‌شود. استفاده از انواع کابینت مدرن در دکورسازی عینک‌فروشی‌ها به دلیل زیبایی و کارایی بالای آن مورد توجه قرار گرفته است.

مغازه‌های پوشاک زنانه و مردانه و کیف و کفش یکی از فضاهای دیگری است که استفاده از کابینت‌های مدرن در آن به چشم می‌خورد. انتخاب دکور و نحوه چیدمان آن و شیک و ساده بودن از جمله عواملی است که بر زیبایی مغازه تاثیر دارد. غالب خانم‌ها مغازه‌هایی با دکوراسیون مدرن را می‌پسندند.

برخی از نمونه های خارجی را نیز از طریق سایت https://www.houzz.com.au/ مشاهده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *