طراحی محیط های اداری

محیط های اداری از تجهیزات خاص و ویژه ای استفاده میکنند تا بتوانند بخشی از کار روزانه خود را از طریق این تجهیزات انجام دهند، طراحی محیط های اداری و کاری هم، مانند فضای مسکونی نیاز به علم ، هنر و تخصص دارد.

این موضوع از این نظر مهم است که کارمندان ساعات زیادی را در این محیط سپری میکنند و طراحی محیطی زیبا و در عین حال کاربردی باعث بالا رفتن راندمان کاری کارکنان و بالارفتن  روحیه ی کارمندان خواهد شد.

تلاش گروه معماری هلگر تامین نیازهای محیط های اداری با توجه به محیط و نیازهای کارکنان آن می باشد.

در این راستا گروه معماری هلگر هرگونهطراحی محیط های اداری  و ساخت و یا  اصلاح و بازسازی محیط های اداری را طبق فناوری روز دنیا با هزینه ی اقتصادی و با در نظر گرفتن کمبود زمان برای آماده سازی و راه اندازی محیط های اداری، به عهده میگیرد.

طراحی محیط های اداری

موارد زیر از اقدامات  متخصصان گروه معماری هلگر در زمینه طراحی محیط های اداری می باشد :

1.بازدید اولیه از پروژه و برگزاری جلسه با مدیران اداری و مشاوره دادن راجب فضاهای اداری کاملا رایگان خواهد بود.

2.تمامی طراحی ها به صورت تصاویر سه بعدی تحویل داده خواهد شد، که پس از مشورت و چک کردن با کارفرما برای اجرا فرستاده خواهد شد.

3.ارایه دادن پیش فاکتور و گزارش عملکرد به صورت جزیی و با تعیین پیش بینی هزینه و مدت زمان اجرای کار

4.طراحی مبلمان اداری و ساخت آن با توجه به همان محیط و فضا و با در نظر گرفتن ابعاد فضای اداری مورد نظر و نیازهای خاص همان محیط(طراحی،ساخت و اجرا مبلمان فضا به عهده گروه هلگر خواهد بود،مزیت این عملکرد در مقرون به صرفه شدن هزینه کارفرما و دلخواه بودن تمامی مبلمان اداری خواهد بود).

5.طراحی محیط های اداری نیازمند شناخت دقیق نیازها به همراه رعایت استانداردها و توجه به تناسبات و طراحی داخلی شکیل و زیبا و متناسب با فضاست، که تیم هلگر با تجربیات فراوان این امر را به عهده میگیرد.

4705c60df084e822d52ee235f69f00a0

*خرید و اجرای هرگونه رنگ و یا کاغذ دیواری و انواع نورپردازی ها از خرید و انتخاب تا اجرا و نصب و خرید هرگونه مبلمان و تجهیزات اداری و اصلاح فضاها و…را به گروه معماری هلگر بسپارید و فضایی متفاوت با هزینه ی مناسب را برای خود و کارکنان خود رقم بزنید.

از موارد مهم و قابل توجه در طراحی محیط های اداری تهیه مبلمان اداری ظریف و با دوام و جای گیری درست میز و صندلی و فضای کار است.در تصاویر زیر از نمونه های مدرن و موفق فضاهای اداری را مشاهده میکنید.

طراحی محیط های اداری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *