رنگ+2023

رنگ سال 2023 در دکوراسیون: مؤسسه پنتون، زبان جهانی رنگ را اعلام می‌کند و تصمیمات مهم رنگ را در هر مرحله از گردش کار برای برندها و تولیدکنندگان ممکن می‌سازد.

بیش از ۱۰ میلیون طراح و تولید کننده در سراسر جهان به محصولات و خدمات Pantone برای کمک به تعریف، برقراری ارتباط و کنترل رنگ نیاز دارند

به بررسی جزییات این انتخاب و نحوه ی استفاده از آن در دکوراسیون داخلی میپردازیم.

قرمز پرشین

قرمز پرشی در محموعه رنگ پنتون برگرفته از خاک قرمز خلیج فارس است.رنگ سال پنتون 18-750 VIVA MAGRNTA  رنگی بانشاط است.این رنگ نماد شجاعت و جسور بودن است.

رنگ 2023 نماد روحیه ای سرکش و شاد است که از اتفاقات جدید استقبال میکند.قرمز پرشین در واقع قرمز مایل به زرشکی ست و تعادلی بین دو رنگ سرد و گرم است.

این رنگ منشا طبیعی دارد .انتخاب این رنگ قرمز هم مربوط به دنیای ظبیعت است . این قرمز از حشره ای گرفته شده است که این حشره رنگ قرمز کارمینی تولید میکند.

امید به زندگی

پس از درگیری جهان با کرونا حال این رنگ انتخاب شده به عنوان نماد امید و زندگی دوباره.

همه ی این تفشیرها از سبک زندگی جدیدی در تلفیق با طبیعت صحبت میکنند.این رنگ از نظر روانشناشی رنگی پرشور و هیجان است و تراوشی از شجاعت زنانه ست.

دکوراسیون داخلی

نماد ادغام طبیعت با دنیای دیجیتال امروز است. در دکوراسیون داخلی میتوانید از مبل مخمل قرمز پرشین استفاده کنید. یا برای روح یخشیدن به یک فضا از کوسن های رنگی قرمز استفاده کنید.

در نظر داشته باشید این رنگ پر از انرژی ست پس باید در دکوراسیون داخلی به صورت کم ولی با تاکید به کار گرفته شود.

در اتاق خواب از یک تابلویی بااین رنگ بهره بگیرید. اگرامکان تعویض روتختی یا پرده را دارید این رنگ پرانرژی را به داخل اتاق دعوت کنید. رنگ قرمز پرشین چون در طیف رنگ های گرم است .بهترین مکان استفاده از آن در داخل منزل فضای ناهارخوری ست.

حتی با خرید گل و گلدان به این رنگ میتوانید سرزندگی . امید را به فضای خود دعوت کنید.اگر روی میز ناهارخوری خود اکسسوری یا مجسمه ندارید از خرید یک دکوری جذاب با این رنگ غافل نشوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *