صفر تا صد بازسازی منزل

مزایای استفاده از طراح یا مشاور در دکوراسیون داخلی: طراحی و معماری داخلی یعنی شکل دادن و گزینش ساختار و چیدمان عناصری که در دسترس هستند. فضای موردنظر خانه، اداره، مطب و یا فروشگاه، مغازه و … بوده و در تمامی مواردی که ذکر شد .دکوراسیون داخلی مناسب اهمیت خاص به خود را دارد.

بنابراین ممکن است بارها با این سوال روبه‌رو شده باشیم که کار معماری داخلی هلگر را خودمان انجام دهیم و یا آن را به عهده یک متخصص طراح داخلی بسپاریم.

توصیه ما این است که برای هر چه بهتر بودن چیدمان بهتر است از یک طراح یا مشاور دکوراسیون داخلی استفاده کنید.

چرا طراح؟

با کمک گرفتن از یک طراح دکوراسیون داخلی فضایی بهتر خواهیم داشت.

این بهتر بودن را نوع کاربری و هدف از ساخت فضا تعیین می‌کند. در فضای منزل احساس اطمینان و امنیت، راحتی، زیبایی و … اهمیت دارد.در ادارات افزایش کیفیت و کارایی، روابط میان افراد، راحتی کارکنان و … از جمله مسائلی است که باید در طراحی دکوراسیون داخلی در نظر داشت.

از طرفی معماری داخلی ساختمان هر فضا بیانگر فرهنگ، نوع فعالیت، برند و … است و باید به شکلی باشد که مخاطبان در نگاه اول بتوانند آن را درک کنند .بنابراین بهتر است با کمک یک طراح متخصص انجام بشود.

یک بار هزینه طراحی بپردازید یک بار بادقت اجرا کنید:

با استخدام یک طراح داخلی آشنایی بیش‌تری با انواع وسایل مانند مبلمان، کاغذ دیواری و…. خواهیم داشت و گزینش هر کدام از وسایل لازم ساده‌تر خواهد بود. فضای موردنظر کاملاً منطبق بر آنچه خواسته‌ایم طراحی می‌شود و به این ترتیب از اتلاف هزینه و وقت و انرژی جلوگیری می‌شود.

در مواردی که هزینه کافی برای استخدام تمام وقت یک طراح داخلی نداریم معماری داخلی ساختمان .می‌توانیم به صورت ساعتی از یک طراح دکوراسیون داخلی برای انتخاب سبک، پارچه، رنگ و نوع مبلمان و … مشاوره بگیریم و طرح موردنظر را خودمان اجرا کنیم.

جلوگیری از هزینه های اضافی:

مزایای استفاده از طراح یا مشاور در دکوراسیون داخلی:هزینه طراحی مطابق با متراژ فضای شما سنجیده خواهد شد و پس از پرداخت هزینه به طراح روند طراحی داخلی شما اغاز میگردد.در این روند شما بارها امکان تغییر دارید و وقتی وارد فاز اجرایی میشوید دیگر نیاز به سعی و خطا کردن و دوباره کاری اضافی نیست.زیرا طراح با تخصص خود یک طرح جامع در اختیار شما قرار میدهد که قابلیت اجرایی دارد.

با توجه به اینکه شرکت معماری هلگر در سایت  houzz عضو میباشد نمونه های بیشتر طراحی را در این سایت نیز مطالعه بفرمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *