انتخاب کاشی برای آشپزخانه

برای انتخاب کاشی برای آشپزخانه خود اول این موضوع را مد نظر قرار بدهید که معمولا برای آشپزخانه دو نوع کاشی خواهید داشت.کاشی هایی که پشت کابینت های شما قرار میگیرد و دیده نمیشود و دوم کاشی هایی که بین کابینت های قرار میگیرد و در معرض دید قرار دارد.

فضای داخلی آشپزخانه مکانی است که خانم ها اغلب در آن حضور دارند. گذراندن ساعات زیادی از شبانه روز باعث می شود که شکل و ساختار فضا اهیمت زیادی پیدا کند. از طرفی دیگری محیط آشپزخانه محیطی است در معرض کثیفی. باید متریال و رنگ آن به دقت انتخاب شود. برای مثال جنس رنگ باید قابل شست و شو باشد. طیف رنگ هم به صورتی باشد که کثیفی را نشان ندهد. انتخاب کاشی برای اشپزخانه تا حدی زیادی این مشکلات را حل می کند.

انتخاب کاشی برای آشپزخانه

قصد استفاده از کاشی و سرامیک در هر جایی از ساختمان داشته باشید، لازم است از میان تنوع فراوان کاشی‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف، انتخاب کنید. این تنوع اکثر موارد شما را سر در گم می‌کند. آشپزخانه قسمتی از خانه است که می‌توان از رنگ و مدل و اندازه‌های مختلف کاشی در آن استفاده کرد. منبع

نکات مهم پیرامون رنگ در انتخاب کاشی برای آشپزخانه

برای انتخاب کاشی برای آشپزخانه کاشی های نوع دوم یا همان کاشی های بین کابینتی سبک کلی اشپزخانه خود را در ابتدا در نظر بگیرید اگر کابینت هایی مدرن دارید به دنبال کاشی های با رنگ های روشن و شاد باشید، به خصوص اگر اشپزخانه ای کوچک و مدرن دارید از کاشی هایی با رنگ های سبز و لیمویی و کرم و بژ روشن استفاده کنید و یا تم رنگی گرم مثل اجری و قهوه ای را انتخاب کنید.

کاشی آشپزخانه

آشپزخانه بیشترین محل تردد اعضای خانواده میباشد و به دلیل انجام دادن یک سری اعمال تکراری در آن مثل آشپزی و شست و شو اگر فضایی بی روح داشته باشید و  رنگ های مرده را انتخاب کنید  قطعا پس از مدتی شما را خسته و کسل میکند، در انتخاب رنگ برای آشپزخانه نترسید و رنگ های شاد را تجربه کنید و از معجزه ی تاثیر رنگ ها در روحیه تان غافل نشوید.

کاشی آشپزخانه

اگر آشپزخانه ای کلاسیک و بزرگ دارید و رنگ کابینت های شما تیره است از کاشی هایی با رنگ سفید ویا طوسی و یا خاکستری روشن استفاده کنید.ولی اگر رنگ کابینت های کلاسیک شما روشن بود از کاشی هایی با رنگ های قهوه ای سوخته و یا حتی مشکی و یا طرح های آلومینیومی و آیینه ای استفاده کنید.

انتخاب کاشی آشپزخانه

چند نمونه عکس کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه

کاشی آشپزخانه

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *