پوستر

پوسترها در دکوراسیون: به تدریج و با گسترش استفاده از انواع دیوارپوش‌ها، سنگ‌های ساختمانی کم‌تر برای تزیینات و پوشش داخلی استفاده می‌شوند. به ویژه در آپارتمان‌های امروزی این مسئله به وضوح قابل مشاهده است. پوسترهای طرح سنگ سه بعدی بوده و از نظر ظاهری شباهت خیلی زیادی به سنگ‌های طبیعی دارند . استفاده از این نوع پوسترها در اغلب ادارات، رستوران‌ها و اماکن تجاری و هنری کاربرد پیدا کرده است.

استفاده از پوسترهای طرح سنگ مزایای بسیاری نسبت به سنگ دارد از جمله این‌که به راحتی قابلیت نصب دارند. همه ما می‌دانیم که نصب سنگ‌های تزیینی کاری بسیار پردردسر و زمانبر است. برای این کار باید تک تک سنگ‌ها را برش داده و در جای خود ثابت کرد در حالی که نصب پوسترهای طرح سنگ کاری ساده و سریع است و برش آن به راحتی انجام می‌شود.

پوسترهای طرح سنگ همیشه امکان تعویض دارند در حالی که دکوراسیون‌های سنگی قابل تعویض نیستند و بعد از مدتی ممکن است تکراری و ملال‌آور ‌بشوند. این پوسترها خیلی راحت قابلیت تمیز کردن و شست‌وشو را دارند . انواع مرغوب آن به دلیل روکش پلیمری که دارند از نفوذ آلودگی در امان هستند. در حالی که شست‌وشوی دیوارهای سنگی بسیار سخت است. گاهی دارای پستی و بلندی و لبه‌های تیزی هستند که در صورت برخورد کودکان با این دیوارهای سنگی امکان صدمه دیدن دارند.

پوسترهای طرح سنگ و مزیت آن به نسبت سنگ

پوسترها در دکوراسیون::از نظر اقتصادی نیز استفاده از پوسترهای طرح سنگ بسیار به صرفه‌تر است و حتی از انواع سنگ‌های مصنوعی نیز قیمت کم‌تری دارند.

استفاده از پوسترهای طرح سنگ سه بعدی در کنار شومینه‌ها سبب می‌شود دیوارهای منزل جلوه و ظاهر دیگری داشته باشد و در ویلاها استفاده از این پوسترها فضایی زیبا و آرامش‌بخش فراهم می‌آورد. در بسیاری از رستوران‌های سنتی و حتی دکوراسیون مطب‌های پزشکی از این نوع پوسترها استفاده می‌شود و سبب جذب مخاطب و آرامش بیمار می‌شود.

نصب راحت

پوسترها در دکوراسیون: این پوسترها در دکوراسیون داخلی منازل نیز برای پشت تی وی بسیار پرکاربرد است.دارای طرح های متنوع است و قیمت مناسبی دارد.برای تهیه این پوسترها ابندا توسط یک طراح فضای خود را طراحی کنید و سپس به نصب آن توسط شرکت های سفارش گیرنده اقدام کنید.

ضمنا نمونه های اجرا شده داخلی را در کاتالوگ بالای صفحه مشاهده بفرمایید و باقی نمونه های خارجی در سایت houzz قابل مشاهده میباشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *