معماری داخلی مزون لباس

معماری داخلی مزون لباس
معماری داخلی مزون لباس : مزون کلمه ای برگرفته شده از زبان فرانسه است. مزون محلی است برای  ارائه محصول در قالب فشن که به روشی متفاوت از بوتیک و فروشگاه های لباس کار می کند. امروزه بحث طراحی و معماری داخلی بسیار حائز اهمیت است و صاحبان کسب و کار نیز به خوبی از این موضوع آگاهی لازم را دارند. سعی بر این دارند که محیط فروشگاه و مغازه ی خود را به بهترین شکل ممکن طراحی کنند تا تاثیرات مثبت و ماندگاری را بر روی مشتریان خود بگذارند. مزون دارها بیشتر از هر فرد دیگری باید به زیبایی دکوراسیون داخلی خود اهمیت بدهند. بی شک یک مزون لباس اگر زیبا باشد،  هر کسی را برای خرید ترغیب نماید. اگر می خواهید یک مزون زیبا و ایده آل داشته باشید بهتر است که از یک معمار کاردان برای این کار کمک بگیرید اما در صورتی که خودتان می خواهید این کار را انجام دهید ادامه ی مطلب را از دست ندهید:

تزیین کردن دیوارها و سقف ها

  برای رنگ آمیزی دیوارها و انتخاب بهترین رنگ باید اندکی در خصوص روانشناسی رنگ ها مطالعه ای داشته باشید تا بتوانید یک رنگ مناسب انتخاب کنید. اما پیشنهاد ما به شما استفاده از رنگ هایی مثل شیری و کرمی برای پوشش دیوار است شرکت های دکوراسیون داخلی  چرا که این رنگ ها موجب می شئد که لباس ها بهتر و زیباتر به چشم بیایند. کاغذ دیواری هم برای پوشش دیوار گزینه ی مناسبی محسوب می شود. اگر قصد استفاده از کاغذ دیواری دارید از  طرح گلدار آن ها استفاده کنید. یک کاغذ دیواری طرح گلدار با گل های سفید بر روی زمینه ی کرم و یا صورتی کم رنگ بسیار زیباست!

استفاده از پرده‌های بلند در  مزون لباس

  توصیه ی دیگری که به شما می شود این است که پنجره هاییی را که رو به بیرون است را کاملا پوشش ندهید شرکت دکوراسیون داخلی  زیرا مشتریان باید از بیرون هم بتوانند داخل مزون را مشاهده کنند و شاید بدین صورت ترغیب به داخل شدن به مزون شما شوند. از این پرده ها می توانید در بخش های بعدی مانند پرو نیز استفاده نمایید.  

لوسترهای چشمگیر و زیبا در دکوراسیون داخلی

  یکی از عناصری که مورد توجه است  و هم زیبایی چشمگیری را در مزون ایجاد کند لوستر است. اگر قصد خریداری یک لوستر دارید بهتر است توجه کنید که این لوستر نور مورد نیاز مزون شما را به خوبی فراهم نماید. برای اتاق های پرو  از لامپ های هاوژن استفاده نمایید. معماری داخلی هلگر لازم به ذکر است که باید دقت نمایید نورپردازی به نحوی انجام شود که لباس ها در رنگ واقعی خود دیده شده و خطای دید ایجاد نشود! گاهی همین خطای دید که از نظر شما موضوعی ساده و پیش و پا افتاده است می تواند مشتری را از خرید لباس منصرف کند!  

استفاده از آینه های تمام قد

  به غیر از اتاق پرو در فضاهای دیگر مزون نیز از آینه های قدی استفاده کنید. استفاده از آینه های قدی موجب پرنور تر دیده شدن مزون شما می شود . علاوه بر آن به مشتری کمک می کند که یک نمای کامل از لباس انتخابی خود را ببیند. برای خریداری آینه های قدی بهتر است مدل ها را خریداری کنید  معماری داخلی هلگر که دارای قالب های تزئینی هستند. بدین شکل می تاونید دکوراسیون مزونتان را نیز زیباتر نشان دهید.
مقالات مرتبط