زیباسازی بالکن ها و محوطه سازی برای پاسیو:

زیباسازی بالکن ها و محوطه سازی برای پاسیو:

زیباسازی بالکن ها و محوطه سازی برای پاسیو امروزه در جامعه ی مدرن شهری مورد توجه فراوانی قرار گرفته است. افراد از فضاهای بسته آپارتمانی زده شده اند و گرایش دارند در محیط خانه خود فضایی سرباز داشته باشند. این فضای برای اوقات فراغت کوچک و زمانی که فرد نیاز دارد حال و هوایی عوض کند بسیار مفید است. برای فردی که خسنه از سر کار برگشته و امکان ندارد بتواند برای گشت و گذار بیرون برود ، یک بالکن یا پاسیو میتواند قطعه ای از بهست روی زمین باشد.

پشنهاد گروه معماری هلگر برای زیباسازی بالکن ها و محوطه سازی برای پاسیو :

اولین پیشنهادی که گروه معماری هلگر در خصوص زیباسازی بالکن ها و تراس های منازلتان به شما پیشنهاد میدهد ترموود کردن سطح کف و دیواره و بخش های از سقف است.با استفاده از ترموود که الوارهای چوب گرما دیده هستند و مقاوم در برابر تابش افتاب و بارش باران و رطوبت هستند حس نزدیکی بیشتر به طبیعت را به خانه هایتان دعوت کنید.

پس از آن نوبت به چیدمان داخلی تراس میرسد در صورتیکه جا برای کبابپز دارید از باربیکیو استفاده کنید و در غیر این صورت با کابین هایی لوازم اضافی داخل بالکن را سروسامان دهید.

با خرید مبل های راحتی خاص یا تاپ مانند یا نیمکت ها چوبی ظریف فضایی برای استراحت ایجاد کنید

قدم اخر زیباسازی بالکن ها استفاده از گیاهان و گلدان های تزیینی در فضای شماست.

اگر در این ضمینه با مشاوران بخش محوطه سازی صحبت کنید و مشورت بخواهید کارتان بسیار راحتتر خواهد بود.

شما در فضای خود به دو نوع چیدمان محوطه نیاز دارید یکی گلدان های تزیینی و اویز که رنگ های گرم و شاد دارند و مملو از گل های طبیعی هستند

دیگر فلاورباکس های مخصوص گیاهان و درختچه های کوچک و چهارفصل که شما در تمام فصل سال سبزی و طراوت را در فضای خود داشته باشید

 زیباسازی بالکن ها

 زیباسازی بالکن ها

 زیباسازی بالکن ها

مقالات مرتبط