به هلگر خوش آمدید.
  • موقعیت مکانی
    وليعصر(جردن).نبش ناصری.برج كيان.طبقه ١٥
  • برنامه کاری
    ۹:۰۰-۲۱:۰۰
  • شماره تماس
    ۲۸۴۲۴۰۱۹

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
خانهاتاقتغییر دکوراسیون:
خانه تغییر دکوراسیون:

هر فضایی با هر کاربری ای پس از مدتی کیفیت فضایی خود را از دست داده و نیاز به تغییر دارد.علاوه بر این بیشتر فضاهای داخلی پس از مدتی نیازمند بازسازی دوباره و نگه داری از بنا هستند هرچه قدر این پروسه دیرتر انجام شود به بنا آسیب بیشتری در طی مدت زمان وارد میشود و این امر بازسازی بعدی را پرهزینه تر خواهد کرد.

معمولا بناهای نوساز اپارتمانی با گذشت 5سال از عمر بنا نیاز به بازسازی جزیی داخلی پیدا میکنند و اگر مراقبت از بنا پس از آن هر سه-پنج سال صورت گیرد دیگر بنا با مرور زمان نیازمند بازسازی های اساسی یا پرهزینه نیست مگر در مواردی که اسیب جدی و فنی به بنا وارد شده باشد یا تاسیسات دچار مشکل شده باشند.

اساسا تغییر امری مثبت در زندگی انسان ها تلقی میشود.گاهی لازم است این تغییر در فضاهای زندگی و کار ایجاد شود و هرکدام به طریقی مثبت خواهد بود.

Praetorian_1_767x

برای تغییر دکوراسیون داخلی چند نکته قابل تامل میباشد:

1.حتما قبل از شروع کار از یک متخصص کمک بگیرید.گاهی فضای شما نیازمند تغییرات اساسی نیست و تشخیص این امر به عهده ی یک کارشناس معماری داخلی میباشد.

2.زمان و هزینه ی مشخصی را صرف فرایند طراحی فضای خود کنید و همیشه در نظر داشته باشید تغییر دکوراسیون داخلی اگرچه به سلیقه مربوط میشود اما امری سلیقه ای نیست و امری حرفه ای ست.

3.برای اجرا از یک گروه یا شرکت معماری داخلی معتبر کمک بگیرید تا برای اجرا و تهیه متریال ها و نصب آنها سردرگم نشوید.

36c20fdb9ad73d5ac363c55f0397067b

d30c784b87f65ef0af89a55fe1792e76

165bbd0b6adb1e39e281dfe7cc6383aa


مطالب مرتبط
نظر دهید
(۲) دیدگاه ها

نظر دهید

همین الان چت در واتس آپ whatsapp