طراحی خانه ی مدرن

طراحی خانه ی مدرن یکی از تخصص های اصلی گروه معماری هلگر می باشد. پروژه ای که در زیر آمده ، بازسازی منزل خیابان سهروردی از کانسپت اولیه ی خطوط شکسته و یک چند ضلعی شکل گرفت. بخش داخلی منزل حول این ایده طراحی و اجرا شد. در بازسازی منزل در ابتدای ورودی فضایی برای جاکفشی و اویز لباس در نظر گرفته شد و به دلیل بزرگتر کردن فضای آشپزخانه در مرحله بازسازی این بخش به صورت تلفیقی با آشپزخانه طراحی شد.

متراژ بنا :90 مترمربع

موقعیت:تهران.سهروردی

طراحی و اجرا:گروه معماری هلگر

سبک معماری داخلی:مدرن

سال اجرا :

1397

 

طراحی خانه ی مدرن

طراحی خانه ی مدرن و کوچک توسط گروه معماری هلگر:

فضای آشپزخانه بزرگتر شد و فضای ناهارخوری در داخل آشپزخانه پیش بینی شد.با پیش بینی فضای قرارگیری تی وی یک نشیمن مدرن و خصوصی طراحی و اجرا شد.

رنگ های کلی با نظر کارفرما و پیشنهاد طراحان انتخاب شد.رنگ های غالب تم طوسی و سفید و بژ انتخاب شد و سپس رنگ ترکیبی یاسی برای رنگ مبل ها و کوسن ها انتخاب و با سایر رنگ ها ترکیب شد.

در این طراحی خانه ی مدرن برای کف لمینت کرم انتخاب و اجرا شد و برای سقف کناف مجدد اجرا و نورپردازی شد .به دلیل  گسترش فضای آشپزخانه محدوده ی سقف آشپزخانه تغییر نمود و بزرگتر شد.

در مرحله ی بعد دکورسازی دیوارها انجام شد .رنگ های ساده و خنثی برای زمینه ی دیوارها و ایینه کاری مدولار طبق کانسپت روی دیواره ی نشیمن طراحی و اجرا شد.در قسمت دیگر کنار آشپزخانه با قرارگیری قفسه های مدولار و یک صندلی مدرن فضای کوچک و کاربردی خصوصی برای مطالعه یا صرف چای به وجود آمده است.

همچنین در این پروژه کلیه اتاق خواب ها و سرویس ها مجددا طراحی و بازسازی شد.

روند طراحی خانه ی مدرن توسط معماران هلگر با اعمال نظرات کارفرما و پیشنهادهای طراحان صورت میپذیرد و چنان چه طرحی مورد پسند واقع نشود ادیت و یا در صورت نیاز تغییر داده میشود.این روند تا زمانی ادامه مییابد که طرح ها به صورت کامل مورد تایید کارفرما واقع شود و بابت این طراحی های مجدد و ادیت ها هیچ هزینه اضافه تری را کارفرما پرداخت نخواهد کرد.

کلیه طراحی ها و اجرای صفر تا صد پروژه توسط تیم معماری هلگر صورت پذیرفت روند طراحی طی یک هفته و روند اجرا طی 35 روز کاری به طول انجامید.برای دیدن تصاویر و ویدیووهای کامل اجرای پروژه به پیج اینستای هلگر با آدرس helger.design.studio  مراجعه فرمایید.

03.helger.modern

06.helger.modern

04.helger.modern

02.helger.modern

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *