طراحی خانه ی مدرن و کوچک توسط گروه معماری هلگر:

طراحی خانه ی مدرن و کوچک توسط گروه معماری هلگر:

طراحی خانه ی مدرن یکی از تخصص های اصلی گروه معماری هلگر می باشد. پروژه ای که در زیر آمده ، بازسازی منزل خیابان سهروردی از کانسپت اولیه ی خطوط شکسته و یک چند ضلعی شکل گرفت. بخش داخلی منزل حول این ایده طراحی و اجرا شد. در بازسازی منزل در ابتدای ورودی فضایی برای جاکفشی و اویز لباس در نظر گرفته شد و به دلیل بزرگتر کردن فضای آشپزخانه در مرحله بازسازی این بخش به صورت تلفیقی با آشپزخانه طراحی شد.

متراژ بنا :90 مترمربع

موقعیت:تهران.سهروردی

طراحی و اجرا:گروه معماری هلگر

سبک معماری داخلی:مدرن

سال اجرا :

1397

 

طراحی خانه ی مدرن

طراحی خانه ی مدرن و کوچک توسط گروه معماری هلگر:

فضای آشپزخانه بزرگتر شد و فضای ناهارخوری در داخل آشپزخانه پیش بینی شد.با پیش بینی فضای قرارگیری تی وی یک نشیمن مدرن و خصوصی طراحی و اجرا شد.

رنگ های کلی با نظر کارفرما و پیشنهاد طراحان انتخاب شد.رنگ های غالب تم طوسی و سفید و بژ انتخاب شد و سپس رنگ ترکیبی یاسی برای رنگ مبل ها و کوسن ها انتخاب و با سایر رنگ ها ترکیب شد.

در این طراحی خانه ی مدرن برای کف لمینت کرم انتخاب و اجرا شد و برای سقف کناف مجدد اجرا و نورپردازی شد .به دلیل  گسترش فضای آشپزخانه محدوده ی سقف آشپزخانه تغییر نمود و بزرگتر شد.

در مرحله ی بعد دکورسازی دیوارها انجام شد .رنگ های ساده و خنثی برای زمینه ی دیوارها و ایینه کاری مدولار طبق کانسپت روی دیواره ی نشیمن طراحی و اجرا شد.در قسمت دیگر کنار آشپزخانه با قرارگیری قفسه های مدولار و یک صندلی مدرن فضای کوچک و کاربردی خصوصی برای مطالعه یا صرف چای به وجود آمده است.

همچنین در این پروژه کلیه اتاق خواب ها و سرویس ها مجددا طراحی و بازسازی شد.

روند طراحی خانه ی مدرن توسط معماران هلگر با اعمال نظرات کارفرما و پیشنهادهای طراحان صورت میپذیرد و چنان چه طرحی مورد پسند واقع نشود ادیت و یا در صورت نیاز تغییر داده میشود.این روند تا زمانی ادامه مییابد که طرح ها به صورت کامل مورد تایید کارفرما واقع شود و بابت این طراحی های مجدد و ادیت ها هیچ هزینه اضافه تری را کارفرما پرداخت نخواهد کرد.

کلیه طراحی ها و اجرای صفر تا صد پروژه توسط تیم معماری هلگر صورت پذیرفت روند طراحی طی یک هفته و روند اجرا طی 35 روز کاری به طول انجامید.برای دیدن تصاویر و ویدیووهای کامل اجرای پروژه به پیج اینستای هلگر با آدرس helger.design.studio  مراجعه فرمایید.

03.helger.modern

06.helger.modern

04.helger.modern

02.helger.modern

مقالات مرتبط