https://helgerco.comسفید

تمایل به استفاده از رنگ سفید یا بی رنگ قابل درک است. مجموعه محیط هایی گریز از سفید جذابیت بیشتری ایجاد می کند.

در دکوراسیون رنگ های سفید خنثی است . ساده و آرام امن ترین و ظریفترین ترکیب است که نور طبیعی از تمام جهات وارد نمیشود .

استفاده از سفید درخشان طیف رنگها هستند .ایجاد تعادل در ترکیب سفید با سایر مواد و بافتها اساس طراحی دکوراسیون با عناصر خنثی و سرد است که برای بزرگتر کردن یک فضا بکار میرود .

سفید با حجم زیاد در دکور مناسب نیست. زیرا فضا را بسیار سرد میکند.

 سبک مینیمال

استفاده از این رنگ در طراحی دکوراسیون سبک معماری داخلی مینیمال بیشترین استفاده را دارد.پس مورد استفاده ی شرکت های معماری داخلی دارای سبک است.

در اجرای دکور و سفید یک رنگ تجملی است همیشه حس پرکردن اتاق با پارچه ها و بافتهای مختلف و دیوارها و کف از جنسهای لایه هایرنگ و بافت ایجاد میکند.

سفید ،هموار ،خالص ،آرام ساده و استفاده صرف از سفید در نقاشی بسیار نادر است، همیشه تمایل به عاشقانه است.

این رنگ با لباسعروسی برف و گل سوسن نمادینه میشود.

 جزییات

اجرای دکور و سفید:پرده های پاکیزه چلوار استفاده از رنگ ملایم دیگری متناسب با نور و فضا وجود دارد. زیرا سفیدتورهای ،ظریف رومیزیهای گلدوزی شده، پارچه های منقش روی در واقع ترکیبی از تمام رنگهای طیف است.

بدون آن که نوری در آن شیروانیهای آجری رنگ فکر کنید به بافت تور سفید و صاف، شفافیت پارچه ململ خلوص چوبکاریهای سفید و گرمای پشم بره فکر کنید

این رنگ  میتواند متناسب با محیط اطراف و مشخصات  ان باشد.

نقاشی

اجرای دکور و سفید:نقاشی مایه هایی همۀ آنها مایه های مشخصی از سفیداند که آرامش بخش و تسکیندهنده هستند .از ،آبی ،صورتی ،قرمز ،سبز ،زرد قهوه ای یا خاکستری بگیرد البته سفید نیز هستند.

این اثر آرام کننده ای است که رنگهای خنثی و سرددارند و آن قدرها خالص و غیر تقلبی نیست .اما به هر حال همیشه وجود دارد .

معمولا طراحان دکور برای ایجاد فضای مناسب و راحت واستفاده از تنوع تمام رنگهای دیگر را به خود جذب میکند.

 تا به خلوصی که مخصوص رنگها اشکال و بافتها آنها را به کار میبرند این رنگها برایتخلیه خودش است برسد.

ارامش فضا

اجرای دکور و سفید:برای ارام سازی فکری و آرامش روح ایده آل هستند و هیچ نوع رنگ دیگری نمیتواند اثر یافتن رنگ سفید ،مناسب معمولاً جستجوییطولانی میخواهد در میان مشابهی ایجاد کند را داشته باشد.

یکی از عام ترین دلایل برای استفاده نوع سفید کدر این بود که با استفاده از رنگ مایه های طبیعی به دست میآمد. اما کشف  سفید،به دلیل ایجاد فضا وگسترش آن و روشن کردن اتاقهای کوچک است.

رنگ سفید

اکسید تیتانیوم در سال ۱۹۱۹ منجر به معرفی رنگ سفید درخشان شد. سفید برای اتاقهایی کهسقف و دیوار آنها اشکال نامنظم دارند مناسب  است.

اجرای دکور و سفید:در این نهضت مدرن تمایل به رنگهای خالص افزایش یافت .معماران از ان استقبال کردند زیرا توجه را ازمعماری غیرعادی آنها برمی گیرد و حضور نور را افزایش میدهد. مانند لوکوربوزیه و شارل رنه مکینتاش و طراحان دکوراسیون این حوزه.

 ،همچنین همراه مناسبی برای سطوحی مثل طلاکاری  است.یک سفید را میتوان به عنوان خصیصه کارهای داخلی خود  نام ببرید.

اجرای دکور و سفید:این رنگ در دکور و معماری سنتی و کروم درخشان است و در رامکردن و کنترل رنگهای غلیظ، بکار میرود. سفید درخشان میتواند قوس و قزحی یا کاملاً سفید، محیط های گرم را سرد کند و محیطهای سرد را درخشانمی کند.

سفید درخشان

با این البته سفید فوراً هر نوع آلودگی را نمایان می کند و از این جهت، ضعف وجود دارد.باید در فضاهای شمالی با احتیاط از آن استفادهکرد.

 همیشه خالص و جذاب است. این رنگ راهی برای کنار گذاشتن افکار ،مغشوش دکورهای شلوغ و نیز زمینهای برای نقاشی یا قراردادناثاثیه بزرگ در اتاق است.

 در اجرای دکور و سفید :کرکره ها که به جای پرده نصب شده اند، نور را از خود میگذرانند و آن را از بین نمیبرند و باعث میشوند که آراستگیو زیبایی معماری در اطراف قاب و کرکره ها همین حالت را حفظ کند.

حمام کاناپه و یک کتاب ،خوب همان چیزهایی هستند که برای تکمیل حال وهوای هوشمندانه اما آرام ،اتاق لازم است.

اتاق ها در دکوراسیون

اجرای دکور و سفید:اتاقهای سفید به نوعی تشخص بصری نیاز دارند .این مسئله میتواند ترکیب رنگ مایه های سفیدی باشد که روی چندین سطح به کار رفته اند. یامیتواند عنصری از آرامش رنگ به شکل چوب یا کروم روی کف دیوار یا اثاث باشد.

در اینجا سادگی شرقی اهمیت مییابد .قاببندی مناسب دیوار به رنگها اجازه میدهد که گستره بزرگ سفید را بشکنند .

اجرای دکور و سفید

دراجرای دکور همین حال کمرنگی کار نقاشی سفید روی کمد، تضاد خوبیبرای مایهٔ کمرنگ چوب برکف اتاق است .

طوری که انگار تخت خواب روی یک پل آبگیر، شناور است. بنابراین با وجود تمام سردی فضای اتاقراحتی در این اتاق خواب نکته کلیدی به شمار میرود . با ملافه نخی ضخیمی که به وسیله پارچه آنقوره کرکدار نرم و بالش موهر تعدیل شدهاست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *