طراحی داخلی فست فود

زنجیره ای از عوامل مختلف در طراحی داخلی فست فود مدرن به سبکی متفاوت وخاص موثر هستند. در دنیای امروز رقابت در کسب و کار حرف اول را میزند. هر چقدر بیشتر دیده شوید بیشتر مشتری و کاربر خواهید داشت. قسمتی زیادی از این جلب توجه به وسیله ی محیط کسب صورت میگیرد.

بسیاری از موافق بحث برندی خاص و طراحی لگو تجاری هم در طراحی فست فود ها میتواند تاثیرگذار باشد ولی بیشتر از هر مورد دیگری بحث انتخاب متریال ها و دکور کلی و رنگ بند کلی فضا همراه با سبکی خاص مورد توجه است.

تمرکز فست فودها ارایه ی سرویس با سرعت بالاست و استفاده ی حداکثری از تمام فضا برای سرویس دهی بیشتر به افراد بیشتر.

نکات مهم در طراحی داخلی فست فود:

1.چیدمان و معماری کلی فضا:

مهم ترین نکته در طراحی یک فست فود چه از نوع کوچک و چه از نوع زنجیره ای طراحی داخلی و چیدمان صحیح آن بر اساس اصول طراحی داخلی و معماری فضاهای تجاریست.

2.انتخاب رنگ:

اغلب رنگ مورد استفاده در طراحی فست فود ها رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی و زرد است به این دلیل که این رنگها محرک اشتهاست.

3.انتخاب متریال غالب:

امروزه دکورسازی های متفاوتی انجام میشود که اغلب از ام دی اف با انواع طرح ها و رنگهای مختلف کمک گرفته میشود.
طراحی داخلی فست فود
0011.fastfood.helger
0010.fastfood.helger

استفاده از فضای سبز و متریال ترموود و سایر متریال های چوبی امروزه در طراحی داخلی فست فود که شعار انها تغذیه سلامت است استفاده میشود.
طراحی داخلی فست فود
007.fastfood.helger

4.نورپردازی:

استفاده از یک سری نورهای سقفی و غیرمتمرکز و همراه با آن لوسترهای تزیینی با نورهای متمرکز در فست فودها مورد استفاده قرار میگیرد.

006.fastfood.helger
005.fastfood.helger
004.fastfood.helger

5.استفاده از تابلوها و سایر عناصر تزیینی :

چیدمان مخصوص تابلوها با طرح های شاد ومدرن و یا استفاده از تخته سیاه که به تازگی مورد توجه قرار گرفته و همچنین عناصر تزیینی همچون گلدان های سبز و کوچک در خلق محیطی متفاوت موثر است
طراحی داخلی فست فود
002.fastfood.helger
001.fastfood.helger

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *