بازسازی اصولی منزل

بازسازی اصولی منزل
اولین نکته ی مهم در بازسازی اصولی منزل سنجش پتانسیل ها و محدودیت هاست. در سال 1401 بیشترین سود حاصل از فروش مسکن در خصوص این مورد بوده است. اولین نکته ی قابل توجه شناخت ظرفیت های منزل و بودجه ی شما میباشد.قدم اول از یک کارشناس در این باره مشورت بگیرید.  

موارد قابل بررسی در یک بازسازی اصولی منزل

  1.برداشت صحیح پلان و طراحی دو و سه بعدی کل منزل توسط طراح دکوراسیون داخلی 2.تعیین بودجه ی مورد نظر برای اعمال تغییرات 3.تعیین نمودن محدودیت ها:همانند:عدم امکان تخریب یک بخش خاص یا ممکن نبودن تغییر دادن تاسیسات و … 4.داشتن برنامه ی اجرایی دقیق برای شروع بازسازی 5.عقد قرارداد با یک شرکت معماری داخلی حرفه ای برای پیش برد اصولی و اقتصادی  

نکته ی بسیار مهم

داشتن یک طراحی اصولی و دقیق به همراه برنامه ی اجرایی قابل اجرا و واقع بینانه  

 زمان و بودجه ی مورد نیاز برای بازسازی اصولی منزل

از نظر زمان بندی برای طراحی دو و سه بعدی حدود 1-2 هفته را در نظر بگیرید.و از نظر اجرای عملیات بازسازی منزل حدود 1-3 ماه را در نظر داشته باشید. اگر بودجه ی تامین شده اماده و در دسترس باشد عملیات اجرایی سریع تر پیش خواهد رفت. اگر متراژ منزل بیش از 250 مترمربع باشد عملیات اجرایی را بین 1-4 ماه در نظر بگیرید. از نظر هزینه ی مورد نیاز برای اجرا در حال حاضر که ابتدای سال 1402 هستیم مترمربعی 4 الی 13 میلیون تومان را در نظر بگیرید. پروژه هایی که دارای کیفیت اجرایی بالا باشند و پس از بازسازی مبله و تجهیز شوند حدودا مترمربعی 8-10 میلیون تومان هزینه خواهند داشت.
مقالات مرتبط