به هلگر خوش آمدید.
 • موقعیت مکانی
  وليعصر(جردن).نبش ناصری.برج كيان.طبقه ١٥
 • برنامه کاری
  ۹:۰۰-۲۱:۰۰
 • شماره تماس
  ۲۸۴۲۴۰۱۹

کاربر جدید هستید؟


ورود

رمز عبورتان را فراموش کرده اید ؟ (بستن)

آیا شما در حال حاضر یک حساب کاربری دارید؟


ثبت نام

(بستن)
تاریخچه شرکت

گروه معماری و دکوراسیون داخلی هلگر فعالیت خود را از سال 1390 با فعالیت در این صنعت آغاز کرده است.تیم معماری هلگر شامل بخش های مختلف  شامل گروه معماران مشاور جهت راهنمایی مشتریان گروه طراحی داخلی و خارجی، گروه پیاده سازی و اجرا، گروه محوطه سازی و ابنیه، گروه نما و گروه دکوراتیو  میباشد.

هلگر یکی از معدود مجموعه های معماری داخلی و دکوراسیون در ایران است که با استفاده از تجربیات گسترده ، نیروی انسانی حرفه ای و تحصیل کرده همراه با مشارکت همکاران بین المللی اقدام به طراحی و پیاده سازی کامل پروژه های می نماید، رضایت مشتری و راهنمایی دقیق مشتریان چه در بعد طراحی و چه در بعد اجرا جزو وظایف انکار نشدنی ماست.

بزرگترین روش بازاریابی ما رضایتمندی مشتریان سابق ماست و بزرگترین سرمایه هلگر بعد از نیرو های اجرایی اش مشتریان ما هستند و آنچه ما را استوار نگاه داشته رضایت یکایک مشتریان ماست.

هلگر دارای بیش از یک هزار پروژه موفق طراحی و اجرا در ایران می باشد، ما خوشحالیم که طیف وسیعی از پروژه های ما حاصل اعتماد مجدد مشتریان سابق ما بوده است.

فعالیت ما به صورت تخصصی و ویژه بر فضاهای مسکونی ، تجاری ، اداری  و کسب و کار های نوین مثل استارت آپ ها متمرکز می باشد، ما همواره در تلاش هستیم با پیشرفت تکنولوژی آن را با هنر معماری به محیط طراحی خود برای مشتریانمان وارد نماییم.

مهمترین اهداف مشتریان ما که هلگر همیشه در راستای آن قدم بر می دارد:

1- بهترین طراحی بر مبنای اصول خواسته های مشتریان و استفاده از فناوری های روز و مهندسی مدرن

2- استفاده از بهترین مواد اولیه و بهترین کالاها و ابزار برای پیاده سازی خواسته های مشتریان

3- اقتصادی ترین هزینه در راستای بودجه مشتریانمان و حفظ کیفیت مدیریت و توسعه پروژه ها با کمترین سود ممکن

4- برنامه ریزی زمانی دقیق جهت تحویل به موقع و گام به گام پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی

چرا هلگر؟

1- ارایه مشاوره و طراحی قابل اجرا و فنی

2- تجربه ی تخصصی در زمینه های مسکونی و اداری و تجاری

3- عملکرد دقیق گروه اجرا طبق بندبند قرارداد

4- تحویل پروژه ها طبق تاریخ های اعلام شده در قرارداد

5- قسط بندی پرداخت هزینه های پروژه برای کارفرما

6- براورد هزینه اقتصادی و به صرفه مطابق هر میزان بودجه

رضایت مشتریان
100%
کیفیت
100%
کیفیت به نسبت قیمت
100%
شعار هلگر
I'ts been way too long

راه طولانی پیموده ایم

امکان طراحی و اجرای کامل هر پروژه
امکان اجرای طرح کارفرما یا طرح آماده به صورت کامل
امکان دریافت صرفا طرح و نقشه های اجرایی از هلگر
4,141
طراحی های داخلی
3,140
طرح ها
897
ساخت و ساز ها
1179
مشتریان
نگران هزینه هستید؟
نگران نباشید، ما با شما در تعامل هستیم ما سعی خواهیم کرد بهترین قیمت را با بیشترین کیفیت را به شما پیشنهاد دهیم، در تلاش خواهیم بود مجموعه از فعالیت ها را با بهترین کیفیت البته اقتصادی ترین قیمت در اختیار شما قرار دهیم. معماری اجرای صحیح هر پروژه بخشی از هنر هلگر است در نقطه ای که ما تلاش خواهیم کرد بالاترین رضایت های شما را در اجرای هر پروژه بدست بیاوریم چرا که ایمان داریم حاصل رضایت شما همکاری های بعدی و متعدد با تیم ما خواهد بود.

 

چنانچه مایل هستید طراحی و پیاده سازی دکوراسیون یا معماری داخلی منزل یا محل کسب و کار را تغیییر دهید و یا از ابتدا طراحی کنید، بهترین مجموعه را انتخاب کرده اید، ما با طیف وسیعی از پیمانکارانی که در اختیار داریم از طراحی تا پیاده سازی کامل پروژه شما را بصورت دقیق انجام می دهیم، سعی می کنیم در هزینه ها اقتصادی ترین قیمت را به شما پیشنهاد بدهیم و در دریافت هزینه آن را در طول قرارداد و حتی بخشی از آن را پس از قرارداد از شما دریافت می کنیم.

فقط کافیست بگویید چه دوست دارید؟ چه می خواهید؟ چه رنگی را دوست دارید ؟ و البته ما هم به شما بسیار کمک می کنیم، طراحی و پیاده سازی به عهده ماست و اصلا نگران نباشید، تیم های تخصصی ما از طراحی، تا نقاشی ،نجاری، تیم نساجی،پارکت، کف، سرامیک، شیر آلات و … همه و همه به عهده ما خواهد بود و همه ی آنها را برای شما مطابق با طراحی هایی 3 بعدی که شما تایید کرده اید انجام خواهیم داد.

 

کاربری یا نوع فضای زندگی یا محیط کار خود را می خواهید تغییر دهید؟ نگران نباشید ما به سرعت با تیم های اجرایی خودمان به شما کمک می کنیم که محیط های مورد نظر خودتان را از تخریب تااجرای و بازسازی مجدد انجام دهید، نگران هزینه ها هم می توانید نباشید ما اقتصادی ترین هزینه ها را به شما پیشنهاد می کنیم.

معرفی اعضای بخش مدیریت تیم معماری داخلی هلگر
+
محمد علی علمداری
CEO of Helger & Senior Architect
+
نیلوفر کوهی
Administrator Interior Design
+
نسرین امیرحسینی
Architect & Interior Design

  دریافت مشاوره خط داغ

  02128424019