انتخاب کاشی برای اشپزخانه : هرآنچه باید بدانید!

انتخاب کاشی برای اشپزخانه : هرآنچه باید بدانید!

برای انتخاب کاشی برای اشپزخانه خود اول این موضوع را مد نظر قرار بدهید که معمولا برای اشپزخانه دو نوع کاشی خواهید داشت.کاشی هایی که پشت کابینت های شما قرار میگیرد و دیده نمیشود و دوم کاشی هایی که بین کابینت های قرار میگیرد و در معرض دید قرار دارد.

فضای داخلی آشپزخانه مکانی است که خانم ها اغلب در آن حضور دارند. گذراندن ساعات زیادی از شبانه روز باعث می شود که شکل و ساختار فضا اهیمت زیادی پیدا کند. از طرفی دیگری محیط آشپزخانه محیطی است در معرض کثیفی. باید متریال و رنگ آن به دقت انتخاب شود. برای مثال جنس رنگ باید قابل شست و شو باشد. طیف رنگ هم به صورتی باشد که کثیفی را نشان ندهد. انتخاب کاشی برای اشپزخانه تا حدی زیادی این مشکلات را حل می کند.

برای انتخاب کاشی برای اشپزخانه کاشی های نوع دوم یا همان کاشی های بین کابینتی سبک کلی اشپزخانه خود را در ابتدا در نظر بگیرید اگر کابینت هایی مدرن دارید به دنبال کاشی های با رنگ های روشن و شاد باشید.به خصوص اگر اشپزخانه ای کوچک و مدرن دارید از کاشی هایی با رنگ های

نکات مهم پیرامون رنگ در انتخاب کاشی برای اشپزخانه :

سبز و لیمویی و کرم و بژ روشن استفاده کنید و یا تم رنگی گرم مثل اجری و قهوه ای را انتخاب کنید.

انتخاب کاشی برای اشپزخانه

اشپزخانه بیشترین محل تردد اعضای خانواده میباشد و به دلیل انجام دادن یک سری اعمال تکراری در ان مثل اشپزی و شست و شو اگر فضایی بی روح داشته باشید و  رنگ های مرده را انتخاب کنید  قطعا پس از مدتی شما را خسته و کسل میکند.

انتخاب کاشی برای اشپزخانه

در انتخاب رنگ برای اشپزخانه نترسید و رنگ های شاد را تجربه کنید و از معجزه ی تاثیر رنگ ها در روحیه تان غافل نشوید.

اگر اشپزخانه ای کلاسیک و بزرگ دارید و رنگ کابینت های شما تیره است از کاشی هایی با رنگ سفید ویا طوسی و یا خاکستری روشن استفاده کنید.ولی اگر رنگ کابینت های کلاسیک شما روشن بود از کاشی هایی با رنگ های قهوه ای سوخته و یا حتی مشکی و یا طرح های الومینیومی و ایینه ای استفاده کنید

انتخاب کاشی برای اشپزخانه

انتخاب کاشی برای اشپزخانه

مقالات مرتبط