گروه معماری داخلی

گروه معماری داخلی : یک دکوراسیون داخلی زیبا و شیک طبق تحقیقات پژوهشگران در این زمینه  می تواند تا حد زیادی بر آرامش افراد تاثیر زیادی گذاشته و روحیات آن ها را دستخوش تغییر کند.  داشتن یک روحیه خوب باعث الارفتن کیفیت زندگی آن ها شده است. تجلی خلاقیت و ایده های نو در دکوراسیون داخلی  موجب شیک تر شدن و دیده شدن در دیزاین داخلی می گردد.  همانطور که در دنیای مد و فشن  ترند نو و جذابی پدیدار می شود، در دنیای نیز هر سال ترند های جدیدی آشکار می شوند و مطرح می گردند که برای زیباترکردن فضای داخلی باید به آن ها توجه کرد. معماری داخلی هلگر هر ساله ایده های جذاب تری را وارد کار خود کرده و خلاقیت زیادی در پروژه های خود به کار گرفته است. این گروه دارای چندین سال تجربه در کارنامه کاری خود می باشد، مفتخریم میزبان شما باشیم:  

نورپردازی گروه معماری داخلی هلگر

  یکی از بهره بردن از نورهای طبیعی و مصنوعی استفاده از سقف های کاذب است. از عناصر جدید و مطرح در  طراحی داخلی محسوب می گردد. در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است که در ایجاد نورهای طبیعی و مصنوعی تاثیر گذار هستند. این موارد در انواع دکوراسیون ها به خصوص سبک های مدرن و کلاسیک مورد استفاده قرار گرفته اند. استفاده از نورهای مصنوعی نیز جلوه ای بی نهایت زیبا و جذاب در فضای خانه پخش می کنند. خانه های مدرن و جدید استفاده از سقف های کاذب  با طراحی های خاص باعث شده است تا نورهای طبیعی با چشم اندازی خیره کننده وارد خانه گردد. استفاده از  آینه معمولا خلاقیتی جدید را در ذهن گروه معماری داخلی ما به وجود آورده که به ظهور ایده های نو منجر می شود. آینه ها در همان شکل ساده  با استفاده از قاب هایی در فرم های مختلف به دیوار کوبیده می شوند.  استفاده از دیواری که سطح و رویه ی آن از انواع آینه های دکوری با فرم های گوناگون پوشیده شده است، در صورتی که یکی از دیوارهای خانه تان خالی است و شما هیچ ایده ای برای خارج کردن آن از یکنواختی ندارید، می توان یک کلکسیوند از آینه های متنوع درست کرد  و به دیوار متصل کرد. در زیبایی فضا بسیار نقش داشته و از اولویت های اساسی محسوب شده است.

استفاده از سبک های روستیک

  یکی از ویژگ های مهم آب القای آرامش و حس خوب به انسان ها می باشد. علاوه بر آب نما و فواره های بزرک و کوچک که در بیرون منزل و در باغچه استفاده کرده اید، می توانید در درون منزل تان از آرامش آب شاتفاده کنید که در سبک های روستیک به خوبی از آن ها بهر می برند. و این کار با کمک پرده آب محقق می شو.  پرده آب یا همان آبشارهای مصنوعی توانسته اند محیط زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهند. این پرده های آب کاملا استاندارد طراحی  شده و از متد های خاصی برای طراحی آن استفاده می کنند. در بخش پایین این پرده هاکه در واقع حوض آب و یا نازل آب قرار دارند، می توان از سنگ های طبیعی استفاده نود که در زیبا کردن دوجندان فضا نقش مهمی دارند و یک فضای دلنشین و آرام را به وجود آورده اند. یکی از مواردی  که از ترندهای معماری داخلی محس.ب شده است، استفاده از مصالح طبیعی و روستیک در دکوراسیون می باشد که  ایده های نو در معماری  که این خود منجر به ایجد سبک روستیک شده است. درب های داخلی و بیرونی می توانند با تبعیت از دکوراسیون روستیک ساخته شوند استفاده از این سبک و همچنین سبک های مدرن  حس و حال نوستالژیک را نیز به نمایش گذاشته  که شاید برایتان جالب باشد.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *