طراحی و اجرای هر فضای خاص و ویژه را به گروه معماری هلگر بسپارید،هر فضای خاص نیازمند ایده ای ویژه و منحصر به فرد میباشد که در گروه معماری هلگر میتوانید از مشاوره تا طراحی و ساخت و اجرای فضای مدنظرتان را از معماران هلگر راهنمایی بخواهید.

معماران هلگر و متخصصان اجرایی پس از بازدید از فضا ،در محل و به صورت حضوری و کاملا رایگان دانش و تجربه ی خود را در اختیار شما خواهند گذاشت و پس از مشاوره ،در صورت درخواست شما فاز طراحی و محاسبات خود را آغاز خواهند کرد و شما تا این مرحله هیچ گونه هزینه را متحمل نخواهید شد.

طراحی

هدف گروه هلگر ساخت فضایی ویژه و خاص میباشد که ضمن بالا بودن کیفیت تمامی متریال ها و اجزای کار، کارفرما با پرداخت هزینه ای متناسب، فضایی ایده آل و تجربه ای منحصر به فرد را کسب کند.

فضای خاص مورد نظر میتواند بازسازی یک محیط خارجی باشد یا ساخت یک اتاق ویژه و خاص و یا اجرا و طراحی هرگونه محوطه سازی خاص و ایده آل که با پردازش کانسپت متناسب، متخصصان هلگر آن را طراحی و اجرا میکنند.

طراحی ها تماما به صورت تصویر  سه بعدی تحویل کارفرما داده خواهد شد و پس از تایید برای فاز محاسبات و اجرا فرستاده خواهد شد.

گروه معماران هلگر از صفر تا صد فضای مورد نظر را طراحی میکنند و تاجایی که امکان پذیر باشد تمامی مبلمان و اجزای فضا توسط متخصصان اجرایی تیم هلگر ساخته میشود و یا اگر نیاز به خرید وسیله و یا تجهیزات خاصی باشد، گروه هلگر خرید و نصب وسایل مورد نظر را به عهده خواهد گرفت و جز مشورت با کارفرما زخمت هیچ کار اجرایی و عملیاتی با کارفرما نخواهد بود و فضا کاملا مبله و کامل تحویل داده خواهد شد.

مراحل انجام طراحی تا اجرا توسط گروه :

در صورت تمایل شما ،تمامی وسایل دکوری توسط تیم هلگر برای شما خریداری و چیده خواهد شد و تماما طبق طرح سه بعدی و رندری که تحویل شما داده میشود کار و پروژه تحویل شما داده خواهد شد.

توجه به جزییات کار و جزییات اجرایی در کار و ظریف کاری ها و تمیز و یکپارچه بودن فضاها از نکات قابل توجه در دکوراسیون داخلی میباشد، زیرا یک فضا سالیان سال مورد استفاده قرار خواهد گرفت و حفظ کیفیت بالای کار از ابتدا تا مدت های طولانی هدف اصلی گروه معماری هلگر می باشد.

این فضای خاص میتواند مانند تصاویر زیر قسمتی از یک محوطه ی بیرونی باشد.در این فضا با استفاده از ترموود فنلاندی کف محوطه کف سازی شده است و سپس حریم فضا به وسیله ی سایبان برقی از باقی قسمت ها جدا و تفکیک شده است.قسمتی برای فضای ناهارخوری قسمتی برای فضای نشیمن خصوصی و قسمتی با نیمکت های چوبی از جنس ترموود طراحی و اجرا شده است.

helger design studio.0

طراحی

helger design studio.01.2019

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *