سبک سنتی ایرانی در معماری داخلی

سبک سنتی ایرانی در معماری داخلی : همانطور که اطلاع دارید این روزها افراد بیشتر از ادوار گذشته  زیبایی محل زندگی و محل کار خود برایشان امری حساس و پر اهمیت می باشد.  معماری داخلی هلگر که بسیار با متدهای روز دنیا هماهنگی داشته و طرافداران زیادی پیدا کرده است  و متناسب با روحیات افراد متجلی ایجاد آرامش ذهنی و افزایش بهره وری زیاد می باشد که این باعث تعدد پروژه های درخشان معماری شده است. برای طراحی داخلی فضای داخلی مجتمع های تجاری و مسکونی به دانش طراحی و علوم دیگر نیاز می باشد که متخصصین هلگر دارای این توانایی در حوزه دکوراسیون هستند. معماری داخلی  کار طراحی را به اعضای تیم هلگر سپرده و بازدهی خوبی از این کار داشته باشید. تیم طراحی معماران هلگر برای طراحی و ریدیزاین همراه با بازسازی ساختمان مراحل زیر را دنبال کرده اند: اولین مرحله گفت و گو با مشتریان هدف است که بسیار امری مهم بوده که نیاز به فروشندگان حرفه ای در این زمینه داشته است. در این مرحله مشتری ایده هایی نو در سر داشته  و همچنین نیازها و اولویت های خود را به تیم طراح و دکوراسیون می گوید. این طراحان ابتدا یک اسکچ اولیه از طرح اولیه می نگارند.

  تحلیل برنامه های کلی طراحی داخلی

  در این مرحله تیم طراح داخلی با توجه به مقدار سرمایه اولیه ای که مشتری تصمیم دارد برای اجرا خرج کند دست به چه تغییراتی انجام دهند و چه اقداماتی را راه اندازی کنند.  پس از آن بسته به وسعت و سختی کار طراحی داخلی، قراردادهایی بین مشتری ها و معماران داخلی  بسته می شود. این قراردادهای تجاری می تواند از چند برگه معمولی تا سندهای طولانی شامل گردد و  قانونی که با دقت نوع خدمت مرتبط، روش و مسئولیت ها را در پی دارد، تعبیه گردد.

تهیه اسکچ از طرح کلی بنا

تیم طراح به خوبی این را می داند که احتمال داشته است پروژه درگیر کار بازسازی گردد و به همین علت در مراحل نخستین طراحی داخلی باید از شرایط موجود، نقشه و اسکچ اولیه با دقت بالا تهیه کند. این نقشه برای کارهای نوسازی نیز به کار می آیند و در کار بازسازی ساختمان کمک شایانی می کنند. تیم فنی شرکت معماری داخلی هلگر  اندازه گیری های دقیق زمین توسط طراح صورت می گیرد.  هدف از انجام این کار این است تا نقشه ها و ارتفاعات فضاهای موجود را به دست آورده و در کار طراحی آن ها را حساب کند. نقشه تهیه شده باید تمامی موارد را به وضوح نشان داده و از هیچ مکانی دریغ نکند. معماری داخلی هلگر دقت در ارزیابی سیستم های مکانیکی و الکترونیکی باید بالا باشد  نی که گاهی نیاز به وجود متخصصین داشته که برای کارشناسی حضور داشته باشند. برای کارهای بزرگ برنامه ریزی از پیش تعیین شده  می تواند چندین ماه و یا حتی سال ها مصرف کند.

ارائه طرح هایی بر اساس سلایق شما

  باتوجه به تمامی مواردی که تا به اینجا گفته شد، همچون بودجه سلیقه مشتری و همچینن نقشه تهیه شده یک بنا طراحی اولیه انجام می شود و یا بنای کهنه بازسازی بر اساس سلایق شما عزیزان طراحی می گردد. سبک سنتی ایرانی در معماری داخلی  این بنا بر اساس بهترین متدهای روز دنیا به شما مشتریان ارائه می شود. برای کارهای مهم این احتمال وجود داشته است که در هنگام ارائه بنای کلی یا بازسازی بنای کهنه، طراح نیاز به کاغذهای بزرگ یا تخته برای نشان دادن نقشه ها و تجهیزات ساختمانی از جمله آسانسورها و غیره و در بسیاری از موارد از مدل استفاده کند.  

سبک سنتی ایرانی در معماری داخلی هلگر

  پس از نهایی سازی طرح که بر اساس سبک های سنتی و مدرنیته انجام می شود،  نوبت به سفارش و خرید لوازم از جمله نورپردازها می شود  و بعد از آن ساخت و ساز آغاز می شود.  نکته ی قابل حساس این است که  به همراه دیگر وسایل منزل، طراحان مسئولیت تهیه وسایل دیگری برای ایجاد طرح های سنتی و مدرن در طراحی داخلی خانهبر عهده دارند. شرکت دکوراسیون داخلی  بر هر قسمتی از کار ساخت و ساز و طراحی پروژه نیز ناظری وجود داشته است تا  مرتب چک لیست ها را کنترل کند و اطمینان حاصل کند که پروژه به آرامی روند پیشرفت خود را طی کرده است. مفتخریم از صفر تا صد پروژه میزبان شما عزیزان باشیم.
مقالات مرتبط
پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *